Hakkımızda, İş Güvenliği Kursu / İstanbul İş Yeri Hekimliği Kursu
İş Güvenliği Kursu

 

İşte Bizim Hikâyemiz

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının yetkilendirmesi ile işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği alanında eğitimler düzenlemektedir.  İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi; iş sağlığı ve güvenliği sektörü içerisinde önemli bir yere sahiptir. İstanbul işyeri hekimliği kursu olan Yeni Uzman Akademi tüm eğitimlerini, alanın en iyisi eğiticilerin rehberliğinde, modern sistemlerle gerçekleştirir.

İstanbul işyeri hekimliği kurslarının güzide ismi Yeni Uzman Akademi’nin eğitim sistemlerindeki yenilikçi programların amacı katılımcılarını sınavlara hazırlamanın yanında iş hayatında da başarılı kaliteli işyeri hekimleri yetiştirmektir. İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi katılımcıları kurumla birlikteliklerinin kurs dönemi ile sınırlı olmadığının da farkındadırlar.  Profesyonel iş hayatları boyunca daima rehberlik hizmeti alabilecekleri bir eğitim kurumunun üyesi olduklarının bilincindedirler.

İstanbul işyeri hekimliği kursu Yeni Uzman Akademi işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimlerinin her zaman en iyisi olmuştur.

Vizyonumuz: İstanbul Yeni Uzman Akademi olarak işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimlerine, farklı bir bakış açısı getirme çabasındadır. Böylelikle katılımcılarımızın ihtiyaç duyduğu eğitimi vermeye ve işyeri hekimi veya işyeri hemşiresi olarak çalışma hayatlarında da katılımcılarımızın yanındayız.

Misyonumuz:  İstanbul’da işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği kursu olan Yeni Uzman Akademi tüm kursiyer ve kursiyer adaylarımızın ihtiyaçlarını temel alıyoruz.  Her anlamda işinin bilincinde profesyoneller yetiştirecek bir eğitim sistemi uyguluyoruz. Amacımız kursiyerlerimizin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kapsamlı şekilde cevap vererek eğitim ağımızı Türkiye’nin her yerine yaymak, işyeri hekimliği ve işyeri hemşireliği eğitimlerinde en iyisi olarak devam etmektir.